Türkiye’nin En İyi Yazılımcısı

Türkiye’nin En İyi Yazılımcısı ; Türkiye’nin En İyi Yazılımcısı Gelişen dünyamızda ve gelişen internet teknolojisin de sizlere en iyi yazılım hizmetini tarafımca vermekteyim.Mobil oyun,mobil program geliştirme,mobil ağ teknikleri,Robot teknolojisine yazılımı,Manyetik alan yazılımlar,Yapay zeka yazılımları,ve Askeri yazılımlar ile karşınızdayım.Gelişen teknolojiye ayak uydurmayı prensip haline getirmiş bir geliştirici olarak sizlere her alanda hizmet vermekten mutluluk duyuyorum.

Yazılım Sektörünün Gelişmesi İçin..

Yazılım Sektörünün gelişmesi için kıskançlığı bir kenara bırakıp herkes birlik olup Türkiyenin daha çok nasıl gelişebilir ve ilerletebilir yazılım olarak neler yapabilir bunu düşünmeliyiz.Her fikir bir dünyadır benim için..

Saygılarımla Celal Mert AKIN.

18 Responses
 1. Mehmet Özdilek

  Merhaba Celal Kardeşim,

  İşinde başarılı olan en üst düzey yazılımcı olarak seni tebrik ederim.

 2. Mustafa Malkoç

  Çok iyi bir yazılımcı tüm işlerimi kendisine verdim. madchen.com.tr sipsakkurye.com gibi birçok sitemi kendisi yaptı. ayaginagelsin gibi bir marka ile çalıştık ve tüm yazılım ürünlerinde en iyi hizmeti verdi. celal mert akına çok teşekkür ederiz.

  1. celalmertakin

   Değerli Mustafa Abime,

   Beni 4 senedir tercih edip tüm işlerini yaptırman bir kenara ticaret ve abilik olarakta birçok şey kattığını söyleyebilirim abi.

   Saygılar Sunuyorum..

 3. Türkiyenin en iyi yazılımcılarından birtanesi olarak inşallah en üst yerlere geleceğine inanıyorum.Mert bey ile web site ve seo konusunda hizmet almaktayım ve çok memnun kaldığımı belirtiyorum.

 4. Devletimizin seni artık bünyesine alıp tüm dünyaya adımızı duyurmaları gerekmiyormu?

  Türkiyenin değil dünyada adını en iyi yerlere yazdırabilecek zeka ve bilgiye sahip donanımlı kişi olarak.

  Bu arada mert bey yurt dışında bulunduğum dönemlerde arizonada hoca olarak görevli olduğum zamanlar da üniversitemizin web sitesini geliştirme ve üniversite içerisindeki akademik bilgi akışını sağlamıştır.

  1. celalmertakin

   Neşe hanım,

   Bu değerli yorumlarınızı okudum ve çok mutlu oldum sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
   Devletimize her alanda hizmet etmek ve ilk projemi ücretsiz olarak sunmak isterim.Devlet büyükleri bizlere herzaman ulaşabilir.

 5. Bu güzel yazınız için sizlere çok teşekkür ederim. Celal Mert Akın piyasadaki en iyi yazılım üstadlarından birisidir. Bilgisi saygısı ve dürüstlüğü şeffaflığı ile adından herzaman söz ettirir.

  Saygılarımla.

  Duru İnşaat

  Cengiz Özen

  1. celalmertakin

   Merhabalar, Yorumunuz için teşekkür ederim.
   Sizinle daha önce çalıştıkmı tam olarak FİRMA İSMİNİZ ve ADINIZ SOY ADINIZ nedir ?

 6. İsmim gökhan MEDİCALİFE estetik firmasının sahibiyim.Yazılım,sosyal medya uzmanlığı,ve tüm konular da bizlere yardımcı olan Celal Mert Akın ‘ kardeşime sonsuz şükranlarımı iletiyorum.

  Her alanda en bilgili ve son seviye.

  Medica Life Estetik.

Leave a Reply