Seo Nedir,Seo Ne İşe Yarar

Seo Nedir,Seo Ne İşe Yarar

 

Seo internet sitenizi arama motorlarına tanıtmaya yarayan işlemin adıdır.Seo yapılmayan internet site arama motorlarına tanıtılma konusunda zorlanmaktadır. İnternet sitelerinizi seo ve mobil uyumlu yaparak daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz.

Dikkat ! Özgün içerikli seo işe yarar !

Evet yanlış duymadınız günümüz de birçok seo uzmanı mevcut fakat yasal olmayı kullanan kişilerde cabası. internet sitenizin içeriğini düzenleme internet sitenizin neyi barındırdığını arama motoruna anlatmak için özgün içerikler oluşturmalısınız.Anahtar kelimeleri fazla kullanmadan ve özgün video bilgiler ile doldurulmuş bir internet sitesi olmalı.

Google algoritmalarını kandırmanız zorlaştı.

Önceden anahtar kelimeleri sitenin heryerine yazarak özgün içeriklerin dışına çıkarak hazırlanan web siteleri mevcuttu fakat şuan o sitelerin hepsi bulunup sıkıntılı listeye ekleniyor ve tekrar güncellenene kadar google indexlenen sayfalar geriye atılıyor.

 

Mobil Uyumlu Olmalı

Seo işleminin diğer ip uçların dan birtaneside internet sitenizin mobil uyumlu olmasıdır. Gelişen internet dünyasın da mobil yani cep telefonları daha çok kullanıldığı için internet sitelerinizi mobil uyumlu olarak tasarlattırmalısınız.Kayan bir sayfada ve menüleri göze uzak bir sayfada kimse fazla süre geçirmiyor..

 

Web sitenizin seo uyumluluğunu ve diğer sorunlarını çözmek için sizlere hazırlamış olduğumuz

http://siteanaliz.celalmertakin.com.tr/ adresini kullanarak metatag gibi keywords gibi anahtar kelimelerinizi düzenleyip sitenizin seo çalışmasına başlayabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply